Ispis statistike od 6. 6. 2012.

Dan sporta

Povodom dana sporta u ponedjeljak 29.05.2017. OŠ Julije Benešić organizira za sve učenike i učenice KROS natjecanje u donjem parku.

Uz KROS bit će organizirani mali KROS za učenike i učenice do 4 razreda te druženje uz roštilj  za sve sudionike.

Okupljanje i početak druženja je od 8 sati, a početak natjecanja je zakazan od 9 sati gdje će prvo svoje snage odmjeriti učenici i učenice od prvog do 4 razreda trčeći jedan krug dužine 600 metara. Zatim na start dolaze učenici od petog do osmog razreda koji će svoje fizičke sposobnosti pokazati trčeći dionicu dugu 2,3 kilometra.

« Lipanj 2017 »