Ispis statistike od 6. 6. 2012.

KROS „MEMORIJAL 12 REDARSTVENIKA“

U utorak, 2. svibnja 2017.  na stadionu HNK Cibalia u Vinkovcima održan 24. kros "Memorijal 12 redarstvenika" u spomen dvanaestorici mučki ubijenih hrvatskih policajaca u Borovu Selu. Karakterističnost ovog krosa je da su sudjelovali natjecatelji od osnovnoškolskog ranga do policije i vojnika. Treba napomenuti da je bilo dvanaest utrka, a svaka utrka je nosila ime jednog od ubijenih redarstvenika.

Naša škola je nastupila u četiri utrke s 23 učenika i učenica te polučila dobre rezultate. Ukupno se natjecalo oko 1000 sudionika, iz 38 osnovnih i srednjih škola, te policije i vojske. Čestitke našim učenicima na požrtvovnosti i rezultatima!Naša učenica Ivana Bošnjak osvojila je 3 mjesto . Bravo!

« Srpanj 2017 »