Ispis statistike od 6. 6. 2012.

Priznanje za likovno staralaštvo

Državna uprava za zaštitu i spašavanje svake godine raspisuje Natječaj za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama u Hrvatskoj. Ravnatelj DUZS je i ove školske godine 2016./2017. raspisao Natječaj u osam kategorija na temu Katastrofa i snaga sustava civilne zaštite.

Županijsko povjerenstvo je, od 161 prijavljenog rada, izabralo 3 najbolja prema kategorijama koje su bile navedene u Natječaju.  U skupini likovnih radova učenika od 1. do 4. razreda osnovne škole nagrađen je i rad naše učenice 2. razreda, Klare Papak koji je rađen na temu Prirodne katastrofe.

Svečanost uručenja priznanja nagrađenim učenicima i mentorima održana je 15. svibnja u Vukovaru, u velikoj županijskoj vijećnici. Tom je prilikom, a u ime župana VSŽ, tajnik županijskog stožera civilne zaštite Ivan Kubiček, uručio djeci (čiji su radovi odabrani na županijskoj razini) te njihovim mentorima, zahvalnice i prigodne poklone.

« Rujan 2017 »