Autor: Kata Bagara Radić, 9. 5. 2017.

U organizaciji likovnog natječaja Tradicija i suvremenost - Zaštita prirodnog okoliša i biološke raznolikosti u likovnom izričaju djece sudjelovali su i učenici naše škole.

Na izložbi su izloženi radovi naših učenica iz šestog razreda: Tamara Mudroch, Ivana Bošnjak i Barbara Paponja.

Učenik Marko Roso 8. b pohvaljen je za orginalni likovni rad te je pozvan na uručenje Pohvalnice u subotu 20. svibnja 2017. u 12 sati u Muzej Mimara Zagreb.

Čestitamo svim učenicima i njihovoj mentorici učiteljici likovne kulture Kristini Hrubik Karačić.

« Studeni 2017 »