Marijan Rac 1.9.1973. - 24.4.2017.

Bog uzima najbolje najdivnije. Tako je uvijek.Bio si predivna osoba, osoba koja je uvjek znala cijeniti ono što ima. Tvoja toplina dobrota uvjek su nalazile prave riječi. Hvala ti na svemu što si učinio za sve nas. Sada kada tugujemo za tobom, i dalje budi tako dobar na nekom drugom mjestu. Jer, ovozemaljski život je kratotrajan, a raj je vječan.

OBAVIJEST

Zatečeni i potreseni tužnom viješću obavještavamo učenike i njihove roditelje te zaposlenike Osnovne škole Julija Benešića Ilok da je u ponedjeljak, 24. travnja 2017. godine,  nakon duge i teške bolesti preminuo naš dragi kolega i prijatelj

Marijan Rac, nastavnik informatike i tehničke kulture.

Pogreb dragog nam kolege bit će u utorak, 25.4.2017. na katoličkom groblju u Iloku s početkom u 17 sati.

« Studeni 2017 »