Autor: Kristina Čobanković, 9. 6. 2021.

Dana 9.6.2021. učenici 1. a razreda sa svojom učiteljicom Kristinom Čobanković te uz pomoć knjižničarke Ines Rajić, tajnice škole Tatjane Bošnjak i nastavnice Ankice Glavač postavili su izložbu fotografija otvorenu za javnost.

Pozivamo sve u dvorište naše škole kako bi pogledali fotografije koje prikazuju otpad koji su ronioci pronašli na dnu mora.

Fotografije je darivao gospodin Ivor Zidarević ispred Svjetske organizacije za očuvanje oceana, mora, rijeka i jezera (OACM). Izložba se realizira kao dio izložbe „Plastic Sea Turtle“ koja stoji u staroj jezgri našega grada.

Europski dan jezika

Video uputa za office365

Dan ružičastih majica

Međunarodni dan darivanja knjiga

Božićni program u knjižnici

Dragi učenici,

pozivam vas na božićnu čaroliju u knjižnici. Program koji je naveden podložen je izmjenama, ovisno o vašim mogućnostima. Prijedloge za druge termine uvijek možete dati za vrijeme radnog vremena knjižnice.

BOŽIĆNA DOGAĐANJA U KNJIŽNICI

10. 12. UTORAK  11:35 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (razredna nastava)

13:15 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (predmetna nastava)

12. 12. ČETVRTAK 11:35 – gledanje božićnog filma Polar Express (1 h 40 min)