Završnica projekta "Živim život bez nasilja"

Autor: Kata Bagara Radić, 28. 5. 2015.

U sklopu projekta: Živim život bez nasilja pod pokroviteljstvom Ministarstva unutarnjih poslova i Ministarstva obrazovanja, učenici sedmih razreda Osnovne škole Julija Benešića iz Iloka i Osnovne škole Franje Tuđmana iz Šarengrada priredili su prigodan program u dvorištu naše škole i tako stavili točku na " i" projekta koji bi trebao zaživijeti u svim školama u Republici Hrvatskoj jučer, danas i sutra. Učenici obje škole izveli su kratke scenske prikaze na prigodnu temu i oduševili sve goste. Na kraju su izabrani i nagrađeni literarni  i likovni (grafitni) radovi učenika.

Likovni nagrađeni radovi su : 1. Ljubav pobjeđuje sve, učenika Osnovne škole F. Tuđmana iz Šarengrada; 2. Dont Worry Be Friendly, učenica 7.a razreda Osnovne škole Julija Benešića iz Iloka  3. Give kiss and Live in Peace, tri učenika 7.b razreda iz Osnovne škole Julija Benešića iz Iloka.

Nagrađena su i tri najbolja literalna rada: Petra Groznica " Svijet bez nasilja", Ana Rac " Svijet po mom" i Sara Vorkapić " Mijenjajmo svijet".

Ravnatelj je zahvalio na uloženom trudu učenicima i njihovim mentorima, i predstavnicima ministarstava, te podijelio prigodne poklone učenicima sudionicima programa.

Sve fotografije se nalaze u albumu "Živim život bez nasilja"

« Ožujak 2024 »