Crvenonosni posjet

U srijedu 11. prosinca 2019. godine našu školu posjetio je klaundoktor i koordinator za grad Osijek, Slavoniju i Baranju Mario Perković, poznat kao dr. Žbunj te održao dvije interaktivne radionice za dvije grupe učenika. Učenici su na radionicama saznali tko su klaundoktori, koja je njihova misija, razliku između klauna i klaundoktora, o organizaciji CRVENI NOSOVI, kako je uopće započelo njihovo postojanje, koliko u Hrvatskoj postoji klaunovadoktora i u kojim gradovima djeluju te na kraju radionice odigrali interaktivni kviz u kojoj je najbolja grupa dobila nagradu: crveni nos. Budući da je glavna mantra klaunovadoktora Smijeh liječi / Smijeh pomaže ni na ovim radionicama smijeh nije izostao. Zahvaljujemo organizaciji CRVENI NOSOVI što su dali učenicima priliku da saznaju o radu, misiji organizacije i u znak zahvale organizaciji će se donirati novci prikupljeni na humanitarnom događaju Martinstag (obilježavanje sv. Martina) kako bismo podržali rad naših hrvatskih klaunovadoktora i donijeli radost djeci koja su u bolnicama. JER:

Europski dan jezika

Video uputa za office365

Dan ružičastih majica

Međunarodni dan darivanja knjiga

Božićni program u knjižnici

Dragi učenici,

pozivam vas na božićnu čaroliju u knjižnici. Program koji je naveden podložen je izmjenama, ovisno o vašim mogućnostima. Prijedloge za druge termine uvijek možete dati za vrijeme radnog vremena knjižnice.

BOŽIĆNA DOGAĐANJA U KNJIŽNICI

10. 12. UTORAK  11:35 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (razredna nastava)

13:15 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (predmetna nastava)

12. 12. ČETVRTAK 11:35 – gledanje božićnog filma Polar Express (1 h 40 min)