Autor: Kata Bagara Radić, 3. 7. 2019.

U OŠ Julija Benešića održana je 2. srpnja u 18 sati završna priredba u kojoj su učenici, nastavnici, roditelji, bake i djedovi te ostali gosti mogli uživati u izložbi radova učenice 6.a Lorene Cerovski te raznim izvedbenim točkama koje su učenici pripremili zajedno s njihovim nastavnicama – od recitacije, plesa, glume pa sve do pjevanja. Nakon završne priredbe ravnatelj Miroslav Bošnjak pozvao je na pozornicu učenike osmih razreda te im uručio pohvalnice za odličan uspjeh, ali isto tako učenici Antei Faletar uručena je nagrada i pohvalnica za uspjeh 5.00 tijekom cijelog osmogodišnjeg školovanja. Učenici su upućeni da odu kod razrednika po svjedodžbu i ostave još jednu školsku godinu iza sebe i uživaju u ljetnim praznicima.

Europski dan jezika

Video uputa za office365

Dan ružičastih majica

Međunarodni dan darivanja knjiga

Božićni program u knjižnici

Dragi učenici,

pozivam vas na božićnu čaroliju u knjižnici. Program koji je naveden podložen je izmjenama, ovisno o vašim mogućnostima. Prijedloge za druge termine uvijek možete dati za vrijeme radnog vremena knjižnice.

BOŽIĆNA DOGAĐANJA U KNJIŽNICI

10. 12. UTORAK  11:35 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (razredna nastava)

13:15 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (predmetna nastava)

12. 12. ČETVRTAK 11:35 – gledanje božićnog filma Polar Express (1 h 40 min)