Autor: Kata Bagara Radić, 15. 4. 2019.

Dana 13. travnja 2019. g. održano je Županijsko natjecanje učenika iz prometnih znakova i propisa te sigurnosnih pravila pod nazivom " Sigurno u prometu" u Vinkovcima, u OŠ I.G.Kovačića.
Naša Škola je sudjelovala sa dvije djevojčice i jednom dječakom.
Natjecanje se odvijalo u informatičkoj učionici pisanjem testa znanja te na prometnom poligonu spretnosti.

Učenica 5b razreda D.K. osvojila je 4. mjesto u kategoriji djevojčica sa 99 bodova,  od ukupno 26 djevojčica iz OŠ Vukovarsko- Srijemske županije.
Iz 5a razreda učenica P. J. je osvojila 16.mjesto u kategoriji djevojcica sa 78 bodova.
Učenik 5a razreda L.V. osvojio je 11. mjesto u kategoriji djecaci od 24 djecaka, sa 89 bodova.
Iskrene čestitke svim učenicima na osvojenim bodovima na Županijskom natjecanju!
Na državno natjecanje u Zadar idu ucenici iz OŠ Mitnica Vukovar i OŠ I.Kozarca Županja koji su osvojili prvo i drugo mjesto na natjecanju.
Od djevojčica prvo i drugo mjesto su osvojile iz OŠ S.Antolovića Privlaka i OŠ Bošnjaci.
Nadam se boljem rezultatu na polaganju biciklističkog ispita u našoj Školi koji će biti u svibnju 2019.

Europski dan jezika

Video uputa za office365

Dan ružičastih majica

Međunarodni dan darivanja knjiga

Božićni program u knjižnici

Dragi učenici,

pozivam vas na božićnu čaroliju u knjižnici. Program koji je naveden podložen je izmjenama, ovisno o vašim mogućnostima. Prijedloge za druge termine uvijek možete dati za vrijeme radnog vremena knjižnice.

BOŽIĆNA DOGAĐANJA U KNJIŽNICI

10. 12. UTORAK  11:35 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (razredna nastava)

13:15 – radionica izrade božićnih ukrasa od tijesta (predmetna nastava)

12. 12. ČETVRTAK 11:35 – gledanje božićnog filma Polar Express (1 h 40 min)