ŠKOLSKO NATJECANJE " SIGURNO U PROMETU"

Autor: Kata Bagara Radić, 29. 3. 2018.

ŠKOLSKO NATJECANJE " SIGURNO U PROMETU"

Nakon održanog teorijskog dijela natjecanja "Sigurno u prometu" u srijedu 14. ožujka 2018., u informatičkoj učionici Osnovne škole "Julija Benešića " Ilok,  28. ožujka održan je praktični dio natjecanja na prometnom poligonu Škole, uz lijepo, sunčano vrijeme, poslije tjedna sa snijegom.

Učenici petog razreda pomogli su u izradi prometnog poligona kod njihove Škole i vježbali na njemu upoznajući se sa raznim elementima prometnog poligona.
Većina učenika je savladala prometni poligon, a kroz natjecanje i osvojene bodove kod pojedinih elemenata prometnog poligona, pokazali su se najbolji.
Dvije djevojčice i dva dječaka petog razreda  pokazali su se  najboljima i stoga idu na Županijsko natjecanje  "Sigurno u prometu".
Naravno, učenici koji su vrijedno učili i vježbali biti će nagrađeni od strane Autoškole "Poligon" Ilok medaljama i to zlatnim, srebrnim i brončanim, s obzirom na njihove osvojene bodove na natjecanju.
Poželimo im mnogo uspjeha na Županijskom natjecanju!
                                              Snježana Kolak, učiteljica tehničke kulture