Prometna edukacija u suradnji sa Moto klubom Ilok

Autor: Kata Bagara Radić, 19. 10. 2019.

Iz Moto kluba Ilok je došlo osam motociklista ( i motociklistica

) u originalnoj motociklističkoj opremi koji su željeli pokazati djeci razlike medju sudionicima u prometu i važnosti poštivanje prometnih propisa i pravila.

Moto klub Ilok je svojim projektom edukacije djece u OŠ Ilok želio povećati sigurnost kretanja djece na cesti.

Učenici petih razreda, njih 37 rado su došli prije početka nastave na izvannastavnu aktivnost Sigurno u prometu, a dodatan poticaj im je dao i susret sa Moto klubom Ilok, koji su ih darivali sokićima, kroasantima i čokoladnim bananicama.

Ravnatelj i Razrednice su se potrudili da svi učenici petih razreda dodju na ovu edukaciju.

Iz Autoskole Poligon Ilok učitelj vožnje Franjo Kolak objasnio je učenicima osnovne značajke i ulogu motocikla na javnoj cesti.

Naravno i učenici su pokazali koliko poznaju prometne znakove, a poslije su rado sjeli na motocikl i napravili fotografiju godine.

Na samom kraju edukacije i druženja napravljena je zajednička fotografija sudionika edukacije.

Učiteljica tehničke kulture Snježana KolakU petak 18. listopada 2019. godine, u 12.30. sati učenici petih razreda su imali susret i prometnu edukaciju o sigurnosti u prometu, sa Moto klubom Ilok.

Iz Moto kluba Ilok je došlo osam motociklista ( i motociklistica

Učiteljica tehničke kulture Snježana Kolak